Nasıl Firma Eklerim?

1-

Sitemize firma veya internet sitenizi eklemek için ilk olarak eğer siteye üye olduysanız “Firma Ekle+” veya “Üye Girişi Yap” kısmından giriş yaparak, eğer sitemize daha üye olmadıysanız “Hemen Üye Ol” bölümüne tıklayınız.

2-

Sitemize üye olduysanız direk olarak kullanıcı adı ve parolanızı girerek sisteme giriş yapabilirsiniz. Üye olmak için ise isterseniz “Üye Ol” bölümünden gerekli bilgileri doldurarak üye olabilir ya da “Facebook ile Bağlan” kısmını tıklayarak Facebook hesabınızla da sitemize giriş yapabilirsiniz.

3-

Üye girişini gerçekleştirdikten sonra direk olarak Kullanıcı Paneline ulaşacaksınız. İhtiyacınız halinde kullanıcı paneline ekranın sağ üst köşesinde bulunan “Panel” kısmından ulaşabilirsiniz. Panele giriş yaptıktan sonra resimde işaretli bulunan “Firma Ekle” bölümlerinden ekleme kısmına geçiş yapıyoruz.

4-

Açılan sayfada firmanız ile ilgili gerekli bilgileri doldurup bir sonraki adıma geçiniz.

5-

İkinci aşamada firmanızın bulunduğu Şehir, İlçe ve Adres bilgilerini girip, Google Maps ile firmanızın bulunduğu yeri haritada gösterebilirsiniz. Haritada yer bulma ile uğraşmak istemiyorsanız eğer firma adresinizi doğru girdiğiniz takdirde bir sonraki aşamaya geçerken çıkan uyarıya Tamam demeniz halinde otomatik olarak firmanızın bulunduğu konum haritada işaretlenecektir.

6-

Üçüncü bölümde firmanızın veya internet sitenizin yer aldığı Kategorileri seçip devam et butonuna tıklayınız. (Birden fazla seçenek seçebilirsiniz.)

7-

Bu bölümden sonra firmamızın sitemizde nasıl görüneceğinin bir ön izlemesi çıkacak. Bu aşamaya da Devam et diyerek ilerledikten sonra son aşamada da firmanızı yayınlanması için onaya gönderiyorsunuz. En geç 24 saat içinde firmanızın tanımı sitemizde yerini alacaktır.

 

Ticarikayit.com – Firmanı Bizimle Yükselt…