Byk Medya Yapım Cast Ajans Hizmetleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
108 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Bayram YALÇINKAYA
  • ADRES: Abide-i Hürriyet Caddesi Hasat Sokak No:1 Şişli/İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (850) 532 1549
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 20:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

BYK MEDYA : Cast, Model, Organizasyon, Reklam, Matbaa, Grafik Tasarım, Ses Sahne Işık, Sanatçı, Menejerlik Hizmeti ve Turizm Ajansı
Resmi Kuruluşu: 01.05.2003

Cast, Model, Organizasyon, Reklam, Matbaa, Grafik Tasarım, Ses Sahne Işık, Sanatçı, Menejerlik Hizmeti ve Turizm Ajansı olarak tüm çalışma branşlarınıza hizmet verebilecek çok zengin
bir kadroyu bünyesinde bulunduran, profesyonel ve güvenilir çözümler sağlayan ajansımız (organizasyon&tanıtım elemanı, manken, model, hostes ve oyuncu) kadrosuyla size en iyi
hizmeti verebilecek güçtedir.
Sadece İstanbul olarak değil, tüm Türkiye’yi bir çalışma sahası olarak gören bizler;
Siz değerli müşterilerimizden aldığımız destek ile sürekli kendimizi yenileyerek iş ayrımı yapmadan yapabileceklerimizin sınırlarını zorlayarak,
Hayal gücümüzle yolumuzu aydınlatarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.
Doğru yer doğru zaman doğru seçim, kısacası;
Herşey sizin için…
Byk Medya Yapım

NEDEN BİZ?

Başarıya giden yolun hedef belirlemeden geçtiği düşüncesine inanarak, hizmetlerimizin geniş kitlelere ulaşmasını hedefledik. Kuruluşunun ilk yıllarında küçük bir ekip ile yola çıkarak şimdilerde büyük bir aile olmayı başarmış durumdayız. Oyunculuk alanında yetenekleriniz ajansımız için her zaman çok önemli olmuştur. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile ajansımızın rehberliğinde kariyer planınızı oluşturabilirsiniz. Uzman kadromuzun deneyimlerinden faydalanarak ilerleyeceğiniz yolun yönünü birlikte belirliyoruz. Fuarlar, katalog çekimleri, tanıtımlar ve daha bir çok alanda profesyonel çalışmalarımız ile başarılı sonuçlar alıyoruz. Hedefimiz daha da büyüyerek oyunculuk hayali olan adaylarımızın hayallerine ortak olmaktan geçiyor.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Fotomodel, Sunucu Hostes olmak için ne tür özelliklere sahip olmak gerekir ?
Fotomodellik,Hosteslik,Sunuculuk için yaş ve boy sınırı yoktur , düzgün, orantılı bir vücuda ve fotojenik güzel bir yüze sahip olmak yeterlidir.

Oyuncu olmak için ne tür özelliklere sahip olmak gerekir ?
Oyuncu kadrolarında, dizi ve sinema filmi oyunculuğu için yas , kilo ve boy siniri yoktur. 0-90 Yaş arası herkes oyuncu olabilir. Oyunculuğa yetenekli olduğunuza inanıyor ve bu yeteneği de eğitimle süslemek istiyorsanız oyuncu olabilirsiniz. Yalnız bu yeteneğe sizin karar vermeniz en doğru olandır, Çevre , arkadaş ve aileden gelen bir istek doğrultusunda değil sizin istemeniz önemlidir.

Manken olmak için ne tür özelliklere sahip olmak gerekir ?
Manken olmak için ise; uzun boy ,orantılı ve düzgün bir vücudunuz olmalıdır. Biz bayanlarda en az 170 cm. erkeklerde ise en az 185 cm. boy ölçüsü aramaktayız.Yaşınızın da 14 ile 29 yaş arası olması tercih edilir.

Reklam oyuncusu olmak için ne tür özelliklere sahip olmak gerekir ?
Reklam oyunculuğu için yas , kilo ve boy siniri yoktur.Önemli olan fotojenik bir yüze sahip olmaktır.Orijinal bir görünüme sahip kişiler de kimi zaman reklam filmlerin de tercih edilir.

Byk Medya Yapım’ın kadrosuna katılabilmek için ne yapabilirim?
Başvuru Şartları bölümünü okuyarak son halimizi gösteren herhangi bir resminizle birlikte MODEL BAŞVURU bölümüne girerek başvuru formunu ciddiyetle doldurup lütfen bize yollayınız.

İnternetten yollayacağım fotoğraf nasıl olmalıdır?
Fotoğrafınız vesikalık veya boy fotoğrafı olabilir.Ancak öncelikle sizin hakkınızda net bir karar vermemize uygun olmalıdır. Bir başka deyişle karanlık , bulanık , uzaktan çekilmiş , basınızda şapka , gözlük gibi aksesuarlar bulunmamalıdır. Ayrıca fotografınız internette kullanılan JPEG uzantılı olmalıdır.

İnternetten gönderdiğim başvuru formu kabul edilirse daha sonraki gelişmeler nedir ?
Öncelikle 18 yaşından küçükler başvuru form’unu doldururken aile’lerine haber vermeliler. Başvuru formunu gönderdikten en geç 30 iş günü, en erken 1 saat sonrası bile aranabilirsiniz. 30.günü geçmesine rağmen hala ajans iletişme geçmediyse, başvurunuz olumsuz olarak sonuçlanmıştır. Başvurusu Onaylanan Kişiler Ajans Müşteri Temsilcileri tarafından aranarak ön görüşme tarihi verilir, bu tarihide hazırlıklı gelmenizi isteyebilirler. Ön Görüşmeye gelecek olan arkadaşlar, Nüfus cüzdanının arkalı önlü fotokopisi , 1 adet vesikalık resim ve kayıt ücretiyle birlikte ajansımıza müracaata gelecektir. Ajans yetkilimizin onayı doğrultusunda ajans’ımızın verilerinin girildiği bilgisayara bilgileriniz girilerek ajansa kayıt işlemleriniz gerçekleşir. Sonraki aşamalar ise size bir çekim günü ve tarihi verilecektir, Sanat yönetmen’imiz tarafından bu çekim gününde 3 Alternatif kıyafet getirmeniz istenilecektir. ( Kıyafetlerinizi siz belirleyeceğiniz için Sade renklerde ve şık kıyafetler olmasına özen gösteriniz ) Kıyafet hatırlatmasında Sonsuz perde’miz GRİ renkte olduğundan sadece Gri tonlar’da elbise seçmemenizi istiyoruz. Bu çekimler sonrasinda resimleriniz kataloglarimiza yerlestirilip profesyonel müsterilerimize (reklam ajanslari, film prodüktörleri , film ve klip yönetmenleri , tekstil firmalari v.b.) yollaniyor ve seçimler bu kataloglardan yapiliyor.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.